Menu
Kampe i denne måned
September 2020
1.
tirsdag
18.00
HB 14
livescore
0 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P7
Fælledparken
Copenhagen Cannons
Fælledparken
1.
tirsdag
18.00
Viktoria/HB/ØIF
4 - 1
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Fælledparken
Union
Fælledparken
2.
onsdag
18.00
HB
livescore
4 - 4
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår • P1
Fælledparken
Dragør BK
Fælledparken
3.
torsdag
00.00
HB 4
UHT
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Fælledparken
Fr.holm Sydhavnen 3
Fælledparken
4.
fredag
18.30
HB 5
0 - 2
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Fælledparken
FB 9
Fælledparken
5.
lørdag
12.00
HB 7
0 - 1
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P21
Fælledparken
Heimdal 5
Fælledparken
5.
lørdag
12.30
HB
9 - 1
Herrer
Senior
Herre Senior 1 7M Efterår • P2
Fælledparken
Team 2. Sal
Fælledparken
5.
lørdag
14.00
HB 3
6 - 1
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P8
Fælledparken
Prespa 2
Fælledparken
5.
lørdag
15.00
HB 7
UHT
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
Fælledparken
Klub 14
Fælledparken
5.
lørdag
16.00
HB 2
livescore
2 - 4
Herrer
Senior
Serie 1, P3 Efterår • P3
Fælledparken
Vanløse IF 2
Fælledparken
6.
søndag
10.00
Skjold 2
0 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår • P3A
Fælledparken
HB 2
Fælledparken
6.
søndag
11.15
HB 12
livescore
3 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P6
Fælledparken
KFUM 2
Fælledparken
6.
søndag
12.00
HB
livescore
2 - 5
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår • P1
Fælledparken
Skovshoved IF 2
Fælledparken
6.
søndag
12.30
HB 5
UMH
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P3
Fælledparken
Stefan
Fælledparken
6.
søndag
15.00
HB
livescore
1 - 1
Kvinder
Senior
Kvinde Senior M 7M Efterår • P1
Fælledparken
Sundby
Fælledparken
7.
mandag
17.45
HB 6
UHT
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Fælledparken
ØKF 5
Fælledparken
7.
mandag
18.00
HB 8
UHT
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Fælledparken
FC Newborn
Fælledparken
8.
tirsdag
17.45
HB 5
7 - 0
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Fælledparken
VLI 4
Fælledparken
8.
tirsdag
18.00
HB 9
UHT
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Fælledparken
FB 10
Fælledparken
10.
torsdag
18.00
Østerbro IF 3
4 - 1
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Fælledparken
HB 4
Fælledparken
10.
torsdag
18.00
HB 2
5 - 0
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P2
Fælledparken
Pan Fodbold
Fælledparken
10.
torsdag
18.00
Viktoria/HB/ØIF
1 - 4
Herrer
M+60
M+60 7M M Efterår • P1
Fælledparken
Sundby Bk.
Fælledparken
10.
torsdag
18.00
HB 11
4 - 6
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Fælledparken
Stefan 3
Fælledparken
11.
fredag
20.00
HB 6
4 - 3
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P14
Kunst, Fælledparken
Skjold 10
Kunst, Fælledparken
12.
lørdag
10.00
HB 13
livescore
3 - 1
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P2
Fælledparken
Vanløse 2
Fælledparken
12.
lørdag
11.15
HB 2
HHT
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår • P3A
Fælledparken
Valby
Fælledparken
12.
lørdag
12.30
HB
7 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 1 7M Efterår • P2
Fælledparken
Hellas
Fælledparken
12.
lørdag
13.45
HB 3
livescore
5 - 0
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P2
Fælledparken
Vesterbro Alliancen 2
Fælledparken
13.
søndag
12.30
HB 12
livescore
3 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P6
Fælledparken
Valby 2
Fælledparken
13.
søndag
13.45
HB 10
3 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P8
Fælledparken
Sønderbro Fight 3
Fælledparken
13.
søndag
14.00
HB 4
livescore
1 - 2
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P10
Fælledparken
FB 8
Fælledparken
15.
tirsdag
17.45
HB 3
2 - 2
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P8
Fælledparken
Skjold 3
Fælledparken
15.
tirsdag
18.00
HB 5
2 - 4
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Fælledparken
Østerbro IF 3
Fælledparken
16.
onsdag
17.45
HB 5
2 - 2
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Fælledparken
Skjold 6
Fælledparken
16.
onsdag
18.00
HB 7
2 - 1
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P6
Fælledparken
Volvox
Fælledparken
17.
torsdag
18.00
HB 3
UHT
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Fælledparken
Østerbro IF 6
Fælledparken
19.
lørdag
10.00
HB 13
livescore
2 - 5
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P2
Fælledparken
Copenfalster FF
Fælledparken
19.
lørdag
11.15
HB 2
2 - 0
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår • P3A
Fælledparken
Frem
Fælledparken
19.
lørdag
12.00
HB 7
0 - 4
Herrer
Senior
Serie 5, P18/22 Efterår • P21
Fælledparken
B 1903 7
Fælledparken
19.
lørdag
12.30
HB
1 - 3
Herrer
Senior
Herre Senior 1 7M Efterår • P2
Fælledparken
Nørrebro United 2
Fælledparken
19.
lørdag
13.45
HB 3
0 - 3
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P2
Fælledparken
Nørrebro United 3
Fælledparken
19.
lørdag
14.00
HB 3
7 - 2
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P8
Fælledparken
Skjold 5
Fælledparken
19.
lørdag
15.00
HB 5
1 - 7
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P3
Fælledparken
Nørrebro United 7
Fælledparken
19.
lørdag
16.00
HB
livescore
0 - 6
Herrer
Senior
KS Herre 20/21 • P1
Kunst, Fælledparken
NB Bornholm
Kunst, Fælledparken
20.
søndag
10.00
HB 5
4 - 1
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P11
Fælledparken
Føroyar 2
Fælledparken
20.
søndag
10.00
HIK 4
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Fælledparken
HB
Fælledparken
20.
søndag
10.00
HB 16
9 - 1
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Efterår • P4
Fælledparken
AB Tårnby 2
Fælledparken
20.
søndag
10.20
Østerbro IF 4
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Fælledparken
HB
Fælledparken
20.
søndag
10.40
HB
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge (12) 4 5v5 Efterår - 4. runde • Pulje 5
Fælledparken
Ørestad IF 2
Fælledparken
20.
søndag
12.00
HB
livescore
2 - 9
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår • P1
Fælledparken
Nørrebro United
Fælledparken
20.
søndag
12.30
HB 12
livescore
2 - 2
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P6
Fælledparken
GVI
Fælledparken
20.
søndag
13.45
HB 10
livescore
0 - 4
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P8
Fælledparken
Nørrebro BK
Fælledparken
20.
søndag
15.00
HB
0 - 10
Kvinder
Senior
Kvinde Senior M 7M Efterår • P1
Fælledparken
AlkenRy United
Fælledparken
21.
mandag
22.00
HB 9
-
Herrer
Senior
Hovedstads 7’er pokalen 2020 (Herrer) • P1
Fælledparken
Real Copenhagen
Fælledparken
21.
mandag
22.00
Østerbro IF 4
-
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Fælledparken
HB 3
Fælledparken
21.
mandag
22.00
HB 6
-
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Kunst, Fælledparken
Prespa 2
Kunst, Fælledparken
21.
mandag
22.00
HB 5
-
Herrer
Senior
Hovedstads Pokalen • Pulje 1
Fælledparken
Amager FF 4
Fælledparken
22.
tirsdag
18.00
HB 13
3 - 8
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P2
Fælledparken
KB 6
Fælledparken
24.
torsdag
11.00
Østerbro IF
1 - 2
Herrer
M+70
M+70 5M Efterår • P1
Kunst, Fælledparken
Skovshoved/HIK
Kunst, Fælledparken
25.
fredag
18.00
HB 16
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Efterår • P4
Fælledparken
Reunion IF
Fælledparken
26.
lørdag
10.00
HB
Herrer
M+50
M+50 1 7M Efterår • P1
Fælledparken
Sønderbro Fight
Fælledparken
26.
lørdag
10.00
HB
Herrer
U13
U13 Drenge M (08) 8M Efterår • Mester A
Kunst, Fælledparken
Fix
Kunst, Fælledparken
26.
lørdag
11.15
HB 4
Herrer
Senior
Herre Senior 2 7M Efterår • P3
Fælledparken
KB 2
Fælledparken
26.
lørdag
12.30
HB 9
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P1
Fælledparken
BK 10
Fælledparken
26.
lørdag
13.45
HB 2
Kvinder
Senior
Kvinde Senior 1 7M Efterår • P2
Fælledparken
Valby 2
Fælledparken
26.
lørdag
14.00
Østerbro IF 6
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P3
Fælledparken
HB 5
Fælledparken
27.
søndag
11.15
HB 8
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P5
Fælledparken
Østerbro IF 5
Fælledparken
27.
søndag
12.00
HB 4
Herrer
Senior
Serie 3, P8/11 Efterår • P10
Fælledparken
Fr.holm Sydhavnen 2
Fælledparken
27.
søndag
12.30
HB 11
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P3
Fælledparken
Østerbro IF 8
Fælledparken
27.
søndag
13.45
HB 14
Herrer
Senior
Herre Senior 4 7M Efterår • P7
Fælledparken
Hekla
Fælledparken
27.
søndag
14.00
HB 6
Herrer
Senior
Serie 4, P13/16 Efterår • P14
Kunst, Fælledparken
Vestia 3
Kunst, Fælledparken
27.
søndag
15.00
HB 15
Herrer
Senior
Herre Senior 5 7M Efterår • P1
Fælledparken
Stefan 7
Fælledparken
27.
søndag
16.15
HB 6
Herrer
Senior
Herre Senior 3 7M Efterår • P4
Fælledparken
Olympia 1921
Fælledparken
28.
mandag
22.00
HB 2
Herrer
U13
U13 Drenge 3 (08) 8M Efterår • P3A
Fælledparken
KB 7
Fælledparken