Menu

U13 8M Drenge Mester A P2

Træningstider:

Mandag på græsbaner (G, H) 16.30 - 18.00

Onsdag på kunstbanen 16.30 - 18.00

Holdets stab

Træner
profil
John Søndergaard Christensen
Holdleder
profil
Morten Borbjerg
Træner
profil
Michael Perlt

KampprogramVinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 1

Marts 2021

B 1903
21. mar
Kl. 11.30
Ude
B1903

HB

HB
UDS UHF
Hjemme
Kunst, Fælledparken

IF "Skjold" Birkerød Fodbold

KampprogramU13 Drenge M (08) 8M Forår • Mester

April 2021

HB
18. apr
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Fælledparken

KB 3
Maj 2021

HB
2. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Fælledparken

AB Tårnby 2

Union (M)
8. maj
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Genforeningspladsen

HB

HIK 2
15. maj
Kl. 10.00
Ude
Kunst, HIK

HB

HB
24. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Fælledparken

B 1908

Hvidovre IF 2
30. maj
Kl. 10.30
Ude
Hvidovre IF's baner

HB
Juni 2021

HB
6. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Kunst, Ryparken

B 93 2

FB
11. jun
Kl. 18.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

HB

KampprogramU13 Drenge 4 (08) 8M Forår • P4

April 2021

HB 2
18. apr
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Fælledparken

KB 6

Østerbro IF
24. apr
Kl. 10.00
Ude
Fælledparken

HB 2
Maj 2021

HB 2
2. maj
Kl. 11.30
Hjemme
Fælledparken

AB Tårnby 4

Skovshoved 2
8. maj
Kl. 11.30
Ude
Skovshoved I P

HB 2

Nørrebro United 2
15. maj
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Mimersparken

HB 2

HB 2
24. maj
Kl. 11.30
Hjemme
Fælledparken

B 1908 3

Stefan
28. maj
Kl. 17.00
Ude
Rådvadsvej

HB 2
Juni 2021

HB 2
6. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Kunst, Fælledparken

Dragør 2

FB 2
12. jun
Kl. 10.00
Ude
Kunst, Jens Jessens Vej

HB 2

StillingVinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 1903 4 1 1 0 4
2 B.93 5 1 0 0 3
3 GVI 5 1 0 1 3
4 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 4 1 0 1 3
5 Snekkersten IF 6 1 0 2 3
6 AB 4 0 1 0 1
7 HB 5 0 0 0 0
8 FB 6 0 0 1 0

StillingU13 Drenge M (08) 8M Forår • Mester

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB Tårnby 2 0 0 0 0 0
2 B 1908 0 0 0 0 0
3 B 93 2 0 0 0 0 0
4 FB 0 0 0 0 0
5 HB 0 0 0 0 0
6 HIK 2 0 0 0 0 0
7 Hvidovre IF 2 0 0 0 0 0
8 KB 3 0 0 0 0 0
9 Union (M) 0 0 0 0 0

StillingU13 Drenge 4 (08) 8M Forår • P4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 AB Tårnby 4 0 0 0 0 0
2 B 1908 3 0 0 0 0 0
3 Dragør 2 0 0 0 0 0
4 FB 2 0 0 0 0 0
5 HB 2 0 0 0 0 0
6 KB 6 0 0 0 0 0
7 Nørrebro United 2 0 0 0 0 0
8 Skovshoved 2 0 0 0 0 0
9 Stefan 0 0 0 0 0
10 Østerbro IF 0 0 0 0 0